03MediaOut of Home Media

Oslovte s námi statisíce zákazníků měsíčně vhodně zvolenou venkovní reklamou. Máme exkluzivní místa pro vaši reklamu na hlavních pražských tazích.

Naše 3 typy OOH Medií, které si můžete vybrat.

Big Boardy

Velký formát pro venkovní reklamu s možností osvětlení a v místech, kde se ve špičkách tvoří dopravní kolony.

Rodné listy

Digi Board

Reklamní plochy zobrazující vaší reklamu prostřednictvím LED technologie. Zajistí vyšší viditelnost, atraktivní barvy, pohyblivý obraz nebo rychlou a snadnou výměnu obsahu. (jedno promo - více produktů)

Rodné listy

Double Big

Jeho výhoda spočívá ve velikosti. Je 2x tak větší, než klasický BigBoard. Všechny naše Double Bigy jsou na místech s minimální průjezdností 14 500 aut denně.

Rodné listy

Technology Lab

Neustále pracujeme na inovacích našich venkovních médií

Aktuálně jsme vybraná media vybavili kamerou se zabudovaným systémem pro Object a Face Recognition, díky kterému dokážeme měřit výkon reklamního sdělení pro Out of Home media a Retail display komunikaci.

Technology Lab

Object Recognition

Díky systému Object Recignition dokážeme měřit průjezdnost aut v blízkosti DigiBoardu, rozpoznat výrobce a model vozu, ze kterého řidič pozoruje reklamní sdělení a také oční kontakt řidiče a spolujezdce s plochou.

Technology Lab

Face
recognition

Face Recognition systém v kameře instalované do reklamních displejů pro Retail dokáže získaná data anonymizovat a použít pro personalizaci reklamního sdělení na základě nálady, věku nebo pohlaví návštěvníka prodejny.

SpolupráceZaujalo vás některé z našich médií?

O násStavíme vlastní produkty a ty existující děláme lepšími

Více o nás